Management

Jonas Pluym

Sales manager - Jonas Pluym

Site manager Deckx site
Wim Aerts

sales manager - Wim Aerts

Sales manager Volkswagen, ŠKODA & SEAT
Wim Van de Mierop

Aftersales Manager - Wim Van de Mierop

Aftersales manager
Geert Goormans

Bodyshop manager - Geert Goormans

Bodyshop manager

Verkoop Volkswagen

Elien Van Gils

Verkoopadviseur - Elien Van Gils

Verkoopadviseur
014 44 39 90
elien.van.gils@deckx-team.be

Verkoop Audi

Hendrik Op de Beeck

Verkoopadviseur - Hendrik Op de Beeck

Verkoopadviseur
014 88 99 80
hendrik.opdebeeck@deckx-team.be
Matthias Bosselaers

Verkoopadviseur - Matthias Bosselaers

Verkoopadviseur
014 88 99 84
matthias.bosselaers@deckx-team.be

Verkoop SEAT

Xander Piedfort

Verkoopadviseur - Xander Piedfort

Verkoopadviseur
014 44 39 91
xander.piedfort@deckx-team.be

Verkoop ŠKODA

Ilias Rayen

Verkoopadviseur - Ilias Rayen

Verkoopadviseur
014 57 10 99
ilias.rayen@skodaturnhout.be

Verkoop Tweedehands

Stijn Vanermen

Verkoopadviseur - Stijn Vanermen

Verkoopadviseur
014/44.39.93
stijn.vanermen@deckx-team.be

Naverkoop afdeling Volkswagen/SEAT/ŠKODA

Katleen Verhoeven

Naverkoop Volkswagen - Katleen Verhoeven

Klantenadviseur Volkswagen/SEAT
014 14 16 56
katleen.verhoeven@deckx-team.be
Bart Janssens

Naverkoop Volkswagen - Bart Janssens

Klantenadviseur Volkswagen/SEAT
014 14 16 51
bart.janssens@deckx-team.be

Naverkoop afdeling Audi

Lieve Gijs

Naverkoop Audi - Lieve Gijs

Klantenadviseur Audi
014 14 16 58
lieve.gijs@deckx-team.be
Sarina Donckers

Naverkoop Volkswagen/Audi/SEAT - Sarina Donckers

Klantenadviseur Volkswagen/Audi/SEAT
014 14 16 59
Sarina.donckers@deckx-team.be
Martijn Berkhout
Klantenadviseur Audi
014 15 19 52
martijn.berkhout@deckx-team.be

Administratie

Hanne Jespers

administratie nieuwe wagens - Hanne Jespers

Administratie nieuwe wagens
014 14 16 54
hanne.jespers@deckx-team.be
Heidi Van Gorp

Boekhouding - Heidi Van Gorp

Boekhouding
014 14 16 98
heidi.vangorp@demobiliteitsmakelaar.be

Receptie

Irina Ghivnici

onthaal - Irina

Onthaal
014 42 40 31
irina.ghivnici@deckx-team.be